• Zwroty i reklamacje

Chcesz dokonać zwrotu?
Zanim dokonasz zwrotu jakichkolwiek produktów, prosimy Cię o wcześniejszy kontakt z zespołem obsługi klienta. Doradzimy w jaki sposób odesłać produkty.

Dane kontaktowe
kontakt@bathbomb-art.com 
Warunki
Masz prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży. Możesz to zrobić w ciągu czternastu dni licząc od dnia następującego po dniu, w którym otrzymałeś produkty. Dni oznaczają dni kalendarzowe, w tym weekendy i dni ustawowo wolne od pracy. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący.
Pieniądze zwrócimy Ci tak szybko jak to możliwe, w ciągu 14 dni kalendarzowych następujących po dniu, w którym otrzymamy odesłane przez Ciebie produkty.

Uszkodzone Produkty 
Jeśli otrzymałeś produkty uszkodzone, wadliwe bądź niezgodne z opisem podanym na stronie w momencie ich zakupu, masz 14 dni, aby je do nas odesłać licząc od momentu ich dostarczenia. W tym przypadku oferujemy wymianę lub całkowity zwrot kosztu zamówienia, które zrealizujemy po otrzymaniu odesłanych produktów. Jeśli produkt jest uszkodzony, wadliwy, bądź niezgodny z opisem podanym na stronie w momencie zakupu, pokrywamy również dodatkowe koszty wysyłki.